check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 500zł gratis
FILTROWANIE TOWARÓW
Cena produktu:
Przelewy24

Silnik wycieraczek

Niewielki elektryczny silniczek odpowiadający za ruch wycieraczek, pobiera energię z alternatora. Przeważnie występują odrębne silniczki wycieraczek przednich i tylnej (jeśli taka występuje). Jego moc i zużycie energii są bardzo małe, a cały układ jest dosyć delikatny, ale też przy normalnym użytkowaniu nie ma powodów by się zepsuć. W wyjątkowych sytuacjach, może ulec przepaleniu, wówczas nie ma wyjścia – trzeba wymienić go na nowy. Na szczęście silniczki wycieraczek nie są drogie, ani trudne w wymianie. Poradzi sobie z tym każdy elektryk samochodowy, a nawet kierowca jeśli ma odpowiednią wiedzę z zakresu elektrotechniki. Zanim przystąpi się do wymiany warto sprawdzić, czy przypadkiem zamiast silniczka nie spalił się jedynie bezpiecznik lub wyłącznik, które są elementami tańszymi i także możliwymi do samodzielnej wymiany.

Takie same lub niemal identyczne silniczki wycieraczek powtarzają się w różnych modelach samochodów. Można niekiedy znaleźć tańszy zamiennik, ale różnica w cenie nie jest znaczna.

Poszukujesz silniczka wycieraczek do swojego samochodu? W sklepie motoryzacyjnym Auto Części Zielonki go znajdziesz. Wybierz markę, model oraz typ silnika i ciesz się bogatą ofertą różnych producentów.
W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.