check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 500zł gratis
FILTROWANIE TOWARÓW
Cena produktu:
Przelewy24

Przewody hamulcowe elastyczne

Przewody hamulcowe elastyczne doprowadzają nieściśliwy płyn hamulcowy od pompy hamulcowej do hamulców znajdujących się w poszczególnych kołach. Elastyczne przewody hamulcowe wykonane są z tworzyw sztucznych, głównie gumy syntetycznej z wykorzystaniem łączących elementów stalowych. W porównaniu do przewodów sztywnych są znacznie łatwiejsze do dopasowania i montażu. Nie sprawdzają się natomiast w przypadku jazdy terenowej, czy w trudnych warunkach gdyż są bardziej od np. przewodów miedzianych narażone na uszkodzenia mechaniczne.

Długości i budowa przewodów hamulcowych elastycznych dopasowane są do konkretnego modelu pojazdu lub ewentualnie grupy podobnych modeli. Mimo podobieństwa nie zaleca się montażu przewodów przeznaczonych przez producenta dla innej marki pojazdu. Elastyczny przewód hamulcowy powinien być montowany w odpowiednio wyposażonym warsztacie, gdyż istnieje znaczne ryzyko wycieku płynu hamulcowego, który jest odpadem toksycznym podczas wymiany przewodów.

Poszukujesz przewodów hamulcowych elastycznych do swojego samochodu? W sklepie motoryzacyjnym Auto Części Zielonki je znajdziesz. Wybierz markę, model oraz typ silnika i ciesz się bogatą ofertą różnych producentów.
W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.