check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis

Chłodnica cieczy / oleju

Chłodnica wody

Chłodnica wody wykorzystywana jest do chłodzenia silnika w pojazdach użytkoników. Od jej pracy i efektywnośći zależy temperatura całego układu chłodzenia.

Płyn chłodzący uzupepłniony w układzie, przepływa przez pompę wody w kierunku termostatu, aby trafić do silnika i odprowadzić ciepło. Skomplikowana budowa jest wymuszona sporą ilością ciepła do odprowadzenia. Rurki i aluminiowe fałdowane blaszki są idealne do tego zadania.

Jak przygotować samochód na upały? - Porady

Wyciek płynu chłodniczego, nieszczelność? 


Niestety może zakończyć się "zagotowaniem" układu i zatarciem jednostki napędowej. Profilaktycznie sprawdzaj stan chłodnicy. Odradzamy zakupu używanej części. Nasz ekspert poleca jedynie nowe produkty, z dala od mikropęknięc i rdzy. Dodatkowo każdy produkt posiada gwarancję producenta.

Poszukujesz chłodnicy wody do swojego samochodu? W sklepie motoryzacyjnym Auto Części Zielonki znajdziesz. Wybierz markę, model oraz typ silnika i ciesz się bogatą ofertą różnych producentów.
W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.