check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 500zł gratis
FILTROWANIE TOWARÓW
Cena produktu:
Przelewy24

Pompka spryskiwacza

Pompka spryskiwacza jest to niewielkie urządzenie, które wspomaga kierującego pojazdem w utrzymaniu czystości szyb, a tym samym zwiększa komfort i bezpieczeństwo poruszania się po drogach. Jest to element układu, w którego skład wchodzą również wycieraczki. Obie te części są ze sobą połączone i przy ich współpracy możliwe jest usunięcie wielu zabrudzeń, jakie mogą znaleźć się na szybie samochodu.

Pompka spryskiwacza dostarcza odpowiednią ilość płynu, a następnie wycieraczki usuwają go wraz z brudem. Płyn wykorzystany w spryskiwaczach może również zostać wykorzystany do usuwania śniegu. Należy pamiętać, aby w zależności od pory roku stosować odpowiedni płyn do spryskiwaczy, gdyż w innym wypadku możemy uszkodzić ten układ szczególnie, gdy w okresie zimowym nie wymienimy płynu letniego na zimowy. Przy uzupełnianiu należy też zwrócić uwagę na to, aby nie zanieczyścić w żaden sposób płynu, gdyż to może prowadzić do uszkodzenia pompki lub innego elementu układu spryskiwaczy, bądź też zapchania przewodów dostarczających ciecz, a także rozpylaczy.

Poszukujesz pompki spryskiwacza do swojego samochodu? W sklepie motoryzacyjnym Auto Części Zielonki ją znajdziesz. Wybierz markę, model oraz typ silnika i ciesz się bogatą ofertą różnych producentów.
W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.