check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis
FILTROWANIE TOWARÓW
Cena produktu:
Przelewy24

Wahacz / tuleje wahacza

Uszkodzony wahacz objawy


Stukanie w kabinie pojazdy, podczas przejazdu przez nierówność. Sprawdź organoleptycznie, wystarczy spojrzeć na tuleje wahacza, sworznie, czy nadają się do jazdy. Widocznie spuchnięcia, brak zamontowania w osi, skrzywienia. Kontynuowanie jazdy z uszkodzonym wahaczem, spowoduje utratę panowania nad kierownicą. Sworzeń wahacza podczas przejazdu przez nierówność wypnie się. Pamiętaj o swoim bezpieczeństwie.

Wymiana wahacza


Pełne bezpieczeństwo zapewnia, wizyta i wymiana u mechanika przy słyszalnych pierwszych stukach w zawieszeniu pojazdu. Unikasz wówczas dodatkowych kosztownych napraw.

Cena wahacza w aucie


Zarówno od najtańszych do OE oryginalnych to wydatek do killkudziesięciu do kilkuset złotych. W sklepie autoczescizielonki.pl znajdziesz bezpieczne, sprawdzone i markowe wahacze samochodowe. Posiadające gwarancję producenta.

Zużyta tuleja wahacza objawy: Stukanie podczas jazdy po nierównościach. Coraz częstrze stuki w zawieszeniu. Luzy na wahaczu. Wymiana tuleji w aucie. Niestety potrzebne będa specjalistycznie urządzenia, celem wprasowania i wyciśnięcia tuleji. Stan drogi i sposób jazdy, to kluczone znaczniki żywotności tulejek silentblocków oraz wahaczy. Pamiętaj, delikatnie najeżdzaj na krawężniki.
 
Okiem eksperta polecamy producentów części: Febi Lemforder Meyle TRW SWAG JapanParts

Poszukujesz części do swojego samochodu lub warsztatu? W sklepie motoryzacyjnym Auto Części Zielonki ją znajdziesz. W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.