check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 500zł gratis
FILTROWANIE TOWARÓW
Cena produktu:
Przelewy24

Pióra, ramiona, gumy wycieraczek

Ramię wycieraczki stanowi istotny element systemu oczyszczania szyb. Prowadzi pióro wycieraczki i utrzymuje go w odpowiedniej pozycji. Jest elementem bardzo prostym w konstrukcji, który w większości modeli samochodów osobowych bez trudności można wymienić samodzielnie. Jeśli ramię wycieraczki ma prawidłową geometrię, pióro będzie dokładnie przylegało do szyby, wycierając z niej naraz całą wodę. Geometria może jednak zostać zaburzona wskutek celowego wygięcia wycieraczki lub długotrwałego użytkowania. Objawia się to miejscowym rozmazywaniem wody na szybie i powoduje konieczność wymiany ramienia wycieraczki.

Ramiona wycieraczek bardzo różnią się między sobą w zależności od układu wycieraczek i wielkości szyby. Powinny być dobierane ze względu na model i rocznik samochodu, w którym zostaną zainstalowane. Ze względu na unifikację przemysłu samochodowego nie muszą to być ramiona identyczne z tymi w jakie pierwotnie został wyposażony pojazd, ale przed zakupem warto upewnić się czy ramię wycieraczki pasuje do samochodu.

Poszukujesz ramion wycieraczki do swojego samochodu? W sklepie motoryzacyjnym Auto Części Zielonki je znajdziesz. Wybierz markę, model oraz typ silnika i ciesz się bogatą ofertą różnych producentów.
W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.