check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis
  1. Strona główna
  2. O nas
Powrót

O nas

Sklep motoryzacyjny w Krakowie

Auto Części Zielonki to sklep motoryzacyjny z wieloletnim doświadczeniem zajmujący się sprzedażą części samochodowych do pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Jako hurtownia działająca stacjonarnie, nasze zamówienia realizowane są na ternie Krakowa i okolic. Pragnąc wyjść naprzeciw szerszemu gronu klientów otworzyliśmy sklep internetowy, którego działania obejmują całą Polskę. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową więc produkty, które posiadamy w ofercie mogą być wygodnie dostarczone pod wskazany adres. Nasze zamówienia realizujemy najczęściej w kilka godzin po ich dokonaniu. Asortyment można podzielić na kilka kategorii takich jak: 

W kontaktach z naszymi partnerami biznesowymi stawiamy na profesjonalizm i lojalność ze swojej strony gwarantując najwyższą jakość sprzedawanych produktów. Dodatkowo nasi partnerzy handlowi mogą liczyć na wsparcie techniczne po sprzedaży. Dzięki zastosowaniu rozwiązań informatycznych i właściwej logistyce możemy zapewnić ciągłość dostaw, a nasze zamówienia zawsze trafiają do odbiorców na czas. Posiadamy wykwalifikowanych doradców, którzy zawsze służą pomocą w doborze części. Nasi specjaliści nie tylko pomogą w prawidłowym wyborze części zamiennej, ale również przeprowadzą przez kolejne kroki zamówienia. Dzięki obecności katalogu TecDoc oraz narzędzia do doboru części według numeru VIN nasi klienci zawsze mogą znaleźć dokładnie to czego potrzebują.

Sklep internetowy autoczescizielonki.pl

Nasz sklep internetowy wyposażony jest w narzędzia pomocne w dopasowaniu odpowiedniej części. Za dostawę zamówienia odpowiada kilku przewoźników. Darmowa dostawa zamówień dokonanych przez sklep internetowy może zostać zrealizowana wprost pod drzwi odbiorcy lub do wybranego punktu odbioru.

Pasjonaci motoryzacji

Stanowimy zgraną grupę pasjonatów motoryzacji, doświadczoną w doborze części zamiennych. Wieloletnie doświadczenie  Sprzedajemy wyłącznie nowe auto części, cenionych producentów oraz tańsze zamienniki. Każdy znajdzie u nas produkt dopasowany do swoich potrzeb – zawsze służymy pomocą. Na krakowskim rynku istniejemy nieprzerwanie od 2000 roku stale doskonaląc swoje umiejętności i zdobywając coraz większe doświadczenie.

facebook