check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis

Części samochodowe Mann Filter

Mann w AutoCzesciZielonki

Mann Filter, a właściwie Mann+Hummel to niemiecki producent wysokiej jakości filtrów dla rynku motoryzacyjnego. Jednak to nie jedyna gałąź, którą zajmuje się firma, na uwagę zasługują również osuszacze powietrza czy systemy filtracji paliwa. Mann Filter kompleksowo zaopatrza swoich klientów we wszystkie filtry samochodowe: powietrzaolejupaliwa oraz kabinowe.

Paliwa Kabinowe BMW

Mann Filter został założony w 1941 roku w Ludwigsburgu. Przedsiębiorstwo od początku było skoncentrowane na produkcji filtrów powietrza oraz paliwa. Z biegiem lat były otwierane kolejne fabryki poza terytorium Niemiec m. in. w Hiszpanii, Japonii, Rosji, Francji, a w 2008 roku w Polsce. Mann Filter to najwyższa jakość filtrów samochodowych, które codziennie wybierają profesjonaliści.

Wysoka jakość

Co ile wymieniać filtr paliwa?

Filtr oleju- co ile wymieniać ?

Bezpłatny dobór części samochodowych

W sklepie internetowym Auto Części Zielonki znajdziesz szeroki wybór części samochodowych Mann Filter. Skorzystaj z wyszukiwarki części lub wybierz pojazd. W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.

facebook