check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis

Części samochodowe Brembo

Brembo w AutoCzesciZielonki.pl

Brembo to włoski producent specjalizujący się w układzie hamowania. Firma posiada fabryki w 12 krajach świata, a obecna jest w ponad 70. Wiele koncernów motoryzacyjnych zaufało Włochom montując ich hamulce w swoich seryjnych samochodach m. in. Mercedes-Benz, BMW, Nissan czy Chrysler. Brembo to nie tylko samochody osobowe, ale również bolidy Formuły 1. Firma posiada własny zespół badawczy, co powoduje zastosowaniem wielu innowacyjnych technologii w produkowanych auto częściach.

Niezawodne hamulce

Historia firmy sięga połowy XX wieku, kiedy to Emilio Bombassei oraz Italo Breda założyli Officine Meccaniche di Sombrero – firmę z której wywodzi się Brembo. Zaledwie kilka lat po otworzeniu zaczęła się seryjna produkcja słynnych tarcz hamulcowych. Późniejsze lata owocowały w rozszerzenie asortymentu o części do układu hamulcowego motocykli oraz współpracę z Formułą 1. Do dnia dzisiejszego firma kojarzona jest z niezawodnymi hamulcami.

Bezpłatny dobór części samochodowych

Klocki Tarcze hamulcowe Racing

W sklepie internetowym Auto Części Zielonki znajdziesz szeroki wybór części samochodowych Brembo. Skorzystaj z wyszukiwarki części lub wybierz pojazd. W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.

facebook