check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis
  1. Strona główna
  2. Marki samochodów
  3. Części MITSUBISHI - katalog części MITSUBISHI
Powrót
Wybierz model

Części samochodowe do MITSUBISHI

Poszukujesz części motoryzacyjnych do swojego Mitsubishi? Wybierz model i sprawdź naszą bogatą ofertę:


Auta marki Mitsubishi

Historia firmy Mitsubishi sięga XIX wieku, kiedy to jeszcze na wodzie, jak i na lądzie królował silnik parowy. Gwałtowne uprzemysłowienie Japonii, które wówczas miało miejsce, wpłynęło na wzrost ambicji przedsiębiorców. Yataro Iwasaki, założyciel marki, w 1870 roku zajął się prowadzeniem firmy żeglugowej, która posiadała trzy parowce. Początkowo nazywała się ona Tsukumo, a flagi, które posiadały jego statki przedstawiały znane do dzisiaj logo z trzema diamentami, co w konsekwencji spowodowało zmianę nazwy na dzisiejsze Mitsubishi. W miarę upływu czasu przedsiębiorca otwierał się na nowe pola i zajmował międzynarodowym handlem, oferował również swoim klientom usługi bankowe i optyczne, a także projektowanie i budowę samolotów. Za datę pojawienia się na rynku pierwszego samochodu uznaje się rok 1921, a konkretniej Model A, który produkowany był przez trzy lata.

Części do samochodów japońskich

Wzrost znaczenia marki na świecie

W latach 50. i 60. na japońskim rynku miał miejsce wielki boom, który wykorzystała firma, wprowadzając do sprzedaży kolejny model samochodu, wyposażony w silnik wysokoprężny oraz unikalne części samochodowe, a już rok później zajęła się produkcją autobusów. Już w roku 1936 pojawiła się w autach spod tej marki technologia, z której do dzisiaj słynie Mitsubishi. Wtedy również opracowano pierwowzór Pajero, który posiadał napęd na cztery koła. Auta produkowane przez koncern świetnie sprawdzały się zarówno na mieście, jak i na torze wyścigowym, co poskutkowało tym, że model Colt 600 przyniósł pierwsze zwycięstwo w Grand Prix Makau. Od roku 1970 jeden z działów firmy rozpoczął osobną działalność pod nazwą Mitsubishi Motors Corporation, co przyniosło wzrost ekspansji firmy na światowych rynkach. Pierwszym modelem sprzedawanym w Europie był Mitsubishi Lancer i to właśnie on zbudował nieskazitelną pozycję firmy w świecie sportów motorowych. Był stylowy, solidnie wykonany, mocny, a także wnosił nowatorskie i innowacyjne rozwiązania – technologię Silent Shaft czy pionierskie technologie dostępne w pojeździe i-MiEV, które ulokowały markę na czele światowego rynku technologii prośrodowiskowych. Katalog części Mitsubishi nie raz też od tamtej pory stawał się inspiracją dla europejskich producentów, którzy kopiowali dalekowschodnie rozwiązania.

Mitsubishi dzisiaj i w przyszłości

Firma MMC stworzyła unikalny wizerunek marki, która w doskonały sposób łączy precyzyjne japońskie rzemiosło i design z najlepszą jakością i świetnym stosunkiem ceny do wartości samochodów, które nieustannie dążą do nowoczesności. Firma ta jest średniej wielkości producentem samochodów, posiada jednak ogólnoświatowy zasięg i gamę pojazdów, które opracowane w Japonii, można zakupić w każdym miejscu na świecie. Posiada ona siedem fabryk, które zlokalizowane są w pięciu krajach. W przyszłości planowane jest wdrożenie dwóch wielkich zmian w strategii, czyli zastąpienie modeli lokalnych modelami globalnymi oraz rzeczywistą zmianę wizerunku, czyli odpięcie łatki producentka pojazdów typu SUV i zyskanie miana dostawcy aut przyjaznych środowisku wyposażonych w nowoczesne części samochodowe.

Kupuj online części samochodowe filtr oleju, filtr kabinowy węglowy, sprzęgła, sprężyny, zestawy rozrządu, przeguby napędowe, sworznie wahaczy, tuleje i piasty koła, aby bezpiecznie i komfortowo poruszać się swoim pojazdem.

Posiadasz warsztat i nie tylko, napisz mamy dla Ciebie indywidualną ofertę. Ekspresowa dostawa. Wyszukiwanie części po VIN. Pewnie i bezbłędnie.

facebook