check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis
  1. Strona główna
  2. Marki samochodów
  3. Części HYUNDAI - katalog części HYUNDAI
Powrót
Wybierz model

Części samochodowe do HYUNDAI

Poszukujesz części motoryzacyjnych do swojego Hyundaia? Wybierz model i sprawdź naszą bogatą ofertę:


O samochodach Hyundai

Fabryka samochodów powstała w 1947 roku. Południowokoreański koncern prowadzi interesy globalne, choć w dużej mierze skupia się jedynie na produkcji samochodów. Firma w 2003 roku wprowadziła spore zmiany i została podzielona na struktury. Obecnie w skład Hyundai Automotive wchodzi wiele podległych jednostek, zaś firma mocno współpracuje przy produkcji samochodów KIA.

Historia marki

Firma założona w 1947 roku przez Chung - Ju-yunga teoretycznie nie zajmowała się samochodami. Prowadziła rozległe interesy budowlane i na tej bazie stworzyła pierwszy oddział w Korei Południowej. Tuż po okresie rozłamu z Koreą Północną marka rozpoczęła globalną reklamę. Choć do dzisiaj Hyundai pozostaje nieco w tyle za konkurencją, brakuje jej jednej, może dwóch dekad aby pod względem sprzedaży zbliżyć się do konkurentów. Pod względem innowacji technologicznych już teraz znajduje się na bardzo wysokim poziomie. 
Ideologią marki jest produkowanie samochodów tanich w utrzymaniu, zakupie oraz remontach. Choć kierowcy do niedawna narzekali na wykończenie wnętrz samochodów Hyundai, tak dzisiaj jest ono bardzo dobre. Rzadko się zdarza, aby narzekano na jednostki napędowe. Te pochodzą z fabryk Hyundai lub firm współpracujących z marką. Należą do jednych z najlepszych, ponieważ nie pracują wyłącznie elektroniczne, ale też mechanicznie.

Utrzymanie samochodu Hyundai

Z punktu widzenia serwisantów, auto części Hyundai należą do jednych z najtańszych. Nie ma to nic wspólnego z ich konstrukcją, a rzeczywistymi cenami produkcji. Marka wyróżnia się na tym tle pośród konkurencji, która w przypadku aut niemieckich winduje ceny podzespołów do bardzo wysokiego pułapu. Rzadko się zdarza, aby samochody Hyundai wymagały kapitalnego remontu. Są na tyle dopracowane, że żaden model nie opuści fabryki, jeśli nie przejdzie szeregu skomplikowanych testów.
Hyundai to jeden z największych azjatyckich producentów samochodów. W chwili obecnej rozwija się najszybciej i pozostaje nam tylko czekać na modele, które zadebiutują w kolejnych latach.

Kupuj online części samochodowe filtr oleju, filtr kabinowy węglowy, sprzęgła, sprężyny, zestawy rozrządu, przeguby napędowe, sworznie wahaczy, tuleje i piasty koła, aby bezpiecznie i komfortowo poruszać się swoim pojazdem.

Posiadasz warsztat i nie tylko, napisz mamy dla Ciebie indywidualną ofertę. Ekspresowa dostawa. Wyszukiwanie części po VIN. Pewnie i bezbłędnie.

facebook