check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis
  1. Strona główna
  2. Marki samochodów
  3. Części OPEL - katalog części OPEL
Powrót
Wybierz model

Części samochodowe do OPEL


Poszukujesz części motoryzacyjnych do swojego Opla? Wybierz model i sprawdź naszą bogatą ofertę:


Marka Opel

Firma ta została założona w 1862 roku, a swoją nazwę zawdzięcza Adamowi Opel’owi, który stanął na jej czele. Obecnie jest to jeden z największych producentów samochodów w Europie, gdyż wraz z marką brytyjską Vauxhall sprzedaje ponad milion samochodów (osobowych i dostawczych) rocznie. Dwa lata temu koncern zajął 3. miejsce wśród producentów samochodów pasażerskich na naszym kontynencie, a obecnie prowadzi bardzo intensywną produkcję, prawdopodobnie najintensywniejszą w historii. W roku 2018 na rynku mają pojawić się nowe modele, których liczbę szacuję się na 27. Auta wyposażone będą w 17 nowych silników oraz unikalne i nowoczesne części samochodowe. Opel w ciągu ostatnich lat wszedł również w segment rynku motoryzacyjnego oferując kompaktowego SUVa Mokkę czy bardzo stylowego i idealnego do miasta ADAMa, czy elegancki kabriolet o nazwie Cascada.

Części do samochodów niemieckich

Wir leben Autos

Korzenie firmy sięgają XIX wieku, a cała historia wydaje się być idealnie podsumowana przez motto marki, czyli Wir leben Autos, gdyż wyraża ono wartości, które dla jej założycieli od zawsze były podstawowe i pozostały niezmienne. Hasło to odnosi się do niemieckich korzeni i przywiązania do rodzimej inżynierii, a także pełnego zaangażowania i pasji, która ma wpływ na każde wychodzące z fabryki auto. Każde słowo tego motta ma znaczenie. Wir oznacza tłumacząc z niemieckiego "my" i odnosi się do tego, że wszystko robi się tam wspólnie, z ogromnym entuzjazmem i pozytywnym podejściem. Leben czyli żyć, określa to, że samochody, ich projektowanie i produkowanie posiada w sobie niezwykle wysoki poziom energii, która to wpływa na to, że szuka się najlepszych rozwiązań i technologii, które związane są również z wyrazistą i nowoczesną stylistyką. Auto części Opla mimo technologiczne zaawansowania pozostają bardzo proste do wymiany, co sprawia, że wielu właścicieli decyduje się dokonywać napraw samodzielnie, a producent nie stara się im tego utrudniać. 
Marka stawia sobie za misję to, aby auta były dla ludzi czymś więcej niż środkiem transportu, żeby stały się ważnym i znaczącym elementem ich życia. Wir leben Autos mówi, że firma posiada pasję, zaangażowanie, przejawia niezwykłą troskę o detale szczególnie w segmencie części samochodowych do Opla, podąża także za marzeniami ludzi i budzi zaufanie.

Kupuj online części samochodowe filtr oleju, filtr kabinowy węglowy, sprzęgła, sprężyny, zestawy rozrządu, przeguby napędowe, sworznie wahaczy, tuleje i piasty koła, aby bezpiecznie i komfortowo poruszać się swoim pojazdem.

Posiadasz warsztat i nie tylko, napisz mamy dla Ciebie indywidualną ofertę. Ekspresowa dostawa. Wyszukiwanie części po VIN. Pewnie i bezbłędnie.

facebook