check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Seria produktów ProfiPower już dostępna w Krakowie.
Powrót
Michał Górecki, 23.07.2020 11:54:33
Seria produktów ProfiPower już dostępna w Krakowie.

Seria produktów ProfiPower już dostępna w Krakowie.

Części samochodowe ProfiPower. Siła jakości. Części marki ProfiPower to produkty wysokiej jakości, które mogą stanowić dobrą alternatywę dla drogich produktów. Dzięki temu, że spełniają wysokie standardy charakteryzują się bezpieczeństwem, niezawodnością i trwałością.

Kilka słów o marce

Na rynku części zamiennych pojawiła się nowa marka ProfiPower. Na ten moment do gamy asortymentu ProfiPower należą najczęściej wymieniane części eksploatacyjne pojazdu czyli akumulatory, filtry i części układu hamulcowego takie jak klocki hamulcowe tarcze i szczęki. Marka należy do profesjonalnej sieci sklepów i serwisów samochodowych ProfiAuto. Ostatnio marka ProfiPower została laureatem certyfikatu „Dobra Marka 2020” i tym samym dołączyła do największych polskich marek motoryzacyjnych.

ProfiPower w autoczescizielonki.pl

Aktualnie autoczescizielonki.pl jest pierwszym i jedynym dystrybutorem części marki ProfiPower w Krakowie. Cała gama produktów marki ProfiPower jest dostępna w asortymencie naszego sklepu stacjonarnego oraz możliwa do zamówienia w naszym sklepie internetowym autoczescizielonki.pl. Oferujemy również sprzedaż produktów ProfiPower w formie wysyłkowej, tak by zamówienie dotarło wprost do Twojego domu lub wskazanego warsztatu. Serdecznie zapraszamy do zakupów. Na przestrzeni lat naszej marce zaufało tysiące klientów, a nasze części bezawaryjnie służą w samochodach w całej Polsce i nie tylko.