check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis

Części samochodowe Filtron

Części Filtron w AutoCzesciZielonki.pl

To polskie przedsiębiorstwo produkujące wszelakie filtry samochodowe. Firma jest doskonale znana na świecie jako producent wysokiej jakości podzespołów. Wiele marek samochodów zaufało naszej rodzimej spółce montując ich filtry w seryjnych modelach, są to m. in. Mercedes-Benz, Aston Martin, Volkswagen czy Ford. Na asortyment Filtrona składa się ponad 2 tysiące różnych filtrów, co robi ogromne wrażenie, jednocześnie zapewniając zapotrzebowanie do większości modeli jeżdżących po drogach.

Filtry powietrza, oleju i paliwa

Filtron jest młodym przedsiębiorstwem, ponieważ został założony w 1982 roku. Przemyślana strategia działania pozwoliła spółce na zdobycie szerokiego zasięgu działania, a wstąpienie do koncernu Affinia Group umocniło jej pozycję. Dalsze lata to ciągły rozwój m. in. produkcji za wschodnią granicą na Ukrainie oraz magazynu i biur handlowych w Rosji. Marka Filtron zawsze kojarzy się ze znakomitą jakością oraz niewygórowaną ceną, stąd tak wielu jej zwolenników.

Filtr oleju 

Filtr powietrza

Filtr kabinowy

Filtr paliwa

CZĘŚCI SAMOCHODOWE WG. KRAJU POCHODZENIA

Części do samochodów francuskich

Części do samochodów włoskich

Części do samochodów amerykańskich

Części do samochodów japońskich

Części do samochodów niemieckich

W sklepie internetowym Auto Części Zielonki znajdziesz szeroki wybór części samochodowych Filtron. Skorzystaj z wyszukiwarki części lub wybierz pojazd. W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.

facebook