check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis
FILTROWANIE TOWARÓW
Cena produktu:
Przelewy24
  1. Strona główna
  2. Marki samochodów
  3. Części AUDI - katalog części AUDI
Powrót
Wybierz model

Części samochodowe do AUDI

Samochody Audi

W 1909 roku, czyli tuż przed pierwszą Wojną Światową August Horch otworzył fabrykę, którą nazwał Audi. Choć do dzisiaj ten skrót czterech liter czytany jest jako pierwsze liczby imion wspólników - nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Audi to tak naprawdę gra słów, która sprowadza się do horch, czyli "słuchaj!" w języku łacińskim.

Bezpłatny dobór części samochodowych

Blog motoryzacyjny - Porady Eksperta - Sprawdź Sam

 

CZĘŚCI SAMOCHODOWE WG. KRAJU POCHODZENIA

Części do samochodów francuskich

Części do samochodów włoskich

Części do samochodów amerykańskich

Części do samochodów japońskich

Części do samochodów niemieckich

Klasa samochodów

Niemiecki koncern od początku istnienia stawiał na samochody osobowe, sportowe oraz limuzyny. Do dzisiaj marka kojarzona jest z najwyższą klasą samochodów, a najwięcej inwestycji pochłaniają modele z segmentu "business". Przez prawie 40 lat koncern działał pod szyldem Audi, lecz w chwili obecnej 99.5% akcji należy do Wolfsburskiego giganta - firmy Volkswageni choć nazwa samochodów pozostała, mocno zmieniła się ich technika wykonania.

Samochód dla wymagających

Samochody marki Audi wyróżniają się nowoczesnym designem, zaś sama firma wyraźnie toruje drogę swojej konkurencji. To właśnie Audi zszokowało świat modelem A8, który został w pełni wykonany z aluminium. Niemiecka firma stawia również na wysoki poziom bezpieczeństwa, dlatego we wszystkich modelach implementuje nowoczesne rozwiązania, które niekoniecznie sprowadzają się do poduszek powietrznych. Samochody Audi mają specjalne systemy komputerowe, które w razie zagrożenia natychmiast informują kierowcę, a co więcej - same rozpoczynają pierwszy etap hamowania i naprowadzania samochodu na właściwy tor jazdy (w przypadku błota, deszczu lub śliskiej nawierzchni).

Jednostki silnika Audi

Auto części Audi zbudowane są w sposób standardowy, choć w przypadku dużych jednostek ułożenie silnika może być prostopadłe. Silniki benzynowe zapewniają doskonałe przyspieszenie, zaś diesle przy odpowiednim traktowaniu mogą spalać poniżej 4 litrów oleju napędowego i pokonać 300 000 kilometrów bez większych problemów. Uważamy, że to jedne z najlepszych aut na świecie i choć są drogie, to zwracają się pod postacią najbardziej komfortowej jazdy.

Kupuj online części samochodowe filtr oleju, filtr kabinowy węglowy, sprzęgła, sprężyny, zestawy rozrządu, przeguby napędowe, sworznie wahaczy, tuleje i piasty koła, aby bezpiecznie i komfortowo poruszać się swoim pojazdem.

Posiadasz warsztat i nie tylko, napisz mamy dla Ciebie indywidualną ofertę. Ekspresowa dostawa. Wyszukiwanie części po VIN. Pewnie i bezbłędnie.

Poszukujesz części motoryzacyjnych do swojego Audi? Wybierz model i sprawdź naszą bogatą ofertę:

facebook