check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis

Części samochodowe Febi Bilstein

Febi w AutoCzesciZielonki

Febi Bilstein to niemieckie przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji bardzo szerokiej gamy części zamiennych na rynku motoryzacyjnym – w portfolio znajduje się ponad 20 tysięcy podzespołów. Firma obecna jest w większości krajów na świecie. Na wyróżnienie zasługują następujące auto części: elementy układu zawieszeniahamulcowegokierowniczego czy silnika.

Części zamienne 

Febi Bilstein to jedna z najstarszych firm na rynku motoryzacyjnym – została założona w 1844 roku. Początkowa oferta była skierowana do branży hutniczej, jednak w późniejszym czasie zdecydowano się na produkcję części samochodowych. Od tego czasu gama oferowanych podzespołów systematycznie się powiększa, a Febi zyskuje coraz więcej zwolenników ze względu na niewygórowaną cenę w stosunku do jakości. Zestawy zawierające elementy montożawe posiadają logo ProKit.

Wahacze Sworznie Końcówki Drążka

Bezpłatny dobór części samochodowych

Blog motoryzacyjny - Porady Eksperta - Sprawdź Sam

W sklepie internetowym Auto Części Zielonki znajdziesz szeroki wybór części samochodowych Febi Bilstein. Skorzystaj z wyszukiwarki części lub wybierz pojazd. W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.

CZĘŚCI SAMOCHODOWE WG. KRAJU POCHODZENIA

Części do samochodów francuskich

Części do samochodów włoskich

Części do samochodów amerykańskich

Części do samochodów japońskich

Części do samochodów niemieckich

facebook