check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis
 1. Strona główna
 2. Marki samochodów
 3. Części CHRYSLER - katalog części CHRYSLER
Powrót
Wybierz model

Części samochodowe do CHRYSLER

Poszukujesz części motoryzacyjnych do swojego Chryslera? Wybierz model i sprawdź naszą bogatą ofertę:


Samochody marki Chrysler nie są tak popularne w Europie, jak w USA. Jednak użytkownicy Chryslerów są w zgodnej opinii, że auta tej marki doskonale radzą sobie na długich trasach. Ponadto te samochody prezentują się swoim unikatowym designem. A co się najczęściej psuje? Jakie części narażone są na awarie? Części do Chrysler dostaniesz oczywiście w naszym sklepie.

Kilka zdań o samochodach Chrysler

Amerykański koncern samochodowy o tak bogatej historii, którą powinien znać każdy kierowca. Marka od 2014 roku należy do koncernu Fiata, który posiada udziały większościowe, natomiast sama fabryka funkcjonuje pod nazwą Fiat Chrysler Automobiles. Choć bywał okres, kiedy to Chryslera uznawano za martwą markę, sprzedaje się całkiem nieźle i śladów po kryzysie już nie widać.

Najczęściej wybierane modele Citroena:

      Części do Chryslera 300C
     Części do Chryslera Pacifica
     Części do Chryslera Grand Voyager
     Części do Chryslera Crossfire
     Części do Chryslera PT Cruiser

Marka startująca w kryzysie

W 1925 roku Walter Chrysler postanowił uruchomić fabrykę samochodów i nazwał ją swoim nazwiskiem. Choć początki w przypadku większości firm nie są łatwe, Chrysler miał kilkakrotnie więcej problemów. Firma musiała starać się o pozwolenia na produkcję samochodów nietypowych, a modele sportowe weszły do sprzedaży dopiero wtedy, gdy stan, w którym funkcjonowała pierwsza (Auburn Hills) fabryka wydał na to zgodę. 

Po 1925 roku nastał pierwszy, poważny kryzys dla Chryslera. Firma wypuściła nie do końca dopracowane modele samochodów i nastąpił masowy ich zwrot. Chrysler przezwyciężył kryzys, ale stracił ogromne pieniądze i firma przez dłuższy okres nie mogła inwestować w unowocześnienie linii technologicznych.

Chrysler do 2013 roku

W latach 2010-2013 Chrysler otrzymał od władz federalnych USA ponad 2 miliardy dolarów pomocy finansowej. Miało to na celu utrzymanie stanowisk pracy, gdy marka nieuchronnie spadała na samo dno. Firma nie prosperowała należycie, a konkurencyjne koncerny z uwagi na zaawansowanie swoich modeli i współpracą z niemieckimi koncernami sprzedawały swoje samochody taniej. W 2014 roku Fiat zdecydował się na przejęcie Chryslera i do dzisiaj produkuje kilka modeli samochodów.

Samochód tani w utrzymaniu

Patrząc na auto części Chrysler mamy wrażenie, że są one podobne cenowo jak podzespoły do Audi, VW czy Skody. Z uwagi na mocne jednostki napędowe zasilane głównie benzyną, Chryslery są optymalnym wyborem dla ekonomicznych kierowców ceniących sobie komfort z użytkowania i osiągi. Najnowsze modele Chryslera możemy nabyć już za 49 000 złotych netto. Decydując się na zakup auta ekonomicznego, nowoczesnego i rodzinnego, Chrysler będzie dobrym wyborem.

Opinie kierowców o samochodach marki Chrysler

Opinie kierowców samochodów marki Chrysler są nadzwyczaj pozytywne. Większość osób uważa, że jest to najlepszy samochód w swojej kategorii i cenie. Doceniany jest ze względu m.in. na swoje komfortowe i przestronne wnętrze. Właściciele tych samochodów uważają również, że auta te są wyjątkowo trwałe i świetnie nadają się do rodzinnej podróży.

Co najczęściej psuje się w samochodach marki Chrysler?

Niestety jak w każdym samochodzie dochodzi do różnych usterek czy awarii. Najczęstsze problemy w pojeździe dwuśladowym marki Chrysler sprawia zawieszenie się hamulców, zaślepienie przewodów klimatyzacji, awaria napędów. Z każdymi wątpliwościami należy udać się do mechanika w celu weryfikacji i rozwiązania zaistniałego problemu. Części do Chryslera dostaniesz z kolei w naszym sklepie, zarówno części oryginalne, jak i zamienniki.

Słabe i mocne strony samochodów marki Chrysler

Samochody marki Chrysler posiadają mocne, jak i słabe strony.

Mocne strony:

Słabe strony:

 • stosunkowo niska cena;
 • wysoki komfort;
 • niezawodna jakość i trwałość;
 • niebanalny design;
 • średni silnik;
 • wysoka przestronność;
 • bardzo pojemny bagażnik.
 • mała skrętność;
 • duże zużycie paliwa;
 • drogie części;
 • niezbyt wysokiej jakości zawieszenie.

 
Części do Chrysler – zobacz ofertę naszego sklepu

Jeśli potrzebujesz części do samochodu marki Chrysler, to dobrze trafiłeś. W swoim asortymencie posiadamy szeroki wybór części do samochodów tej marki, które kupisz online. Skorzystaj z naszej strony, dzięki której będziesz mógł zrealizować u nas zamówienie w kilku krokach.

facebook