check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis

Części samochodowe LuK

LUK w AutoCzesciZielonki

LuK to niemiecka firma sławna z produkcji niezawodnych sprzęgieł i ich elementów. Z danych wynika, że co czwarty samochód wyjeżdżający z fabryki wyposażony jest w sprzęgło LuK lub jego podzespoły, co daje ogromny zasięg. Głównymi produktami niemieckiego giganta są następujące części samochodowetarcze sprzęgłakoła zamachowedociski sprzęgła, a także łożyska oporowe.

Tarcze Koła Zamachowe

LuK został założony w 1965 roku, od samego początku koncentrując się na układzie przeniesienia mocy w samochodach. Szybko otworzono pierwszą fabrykę poza granicami Europy, a w 1977 roku w Stanach Zjednoczonych. Kolejnym krokiem milowym stało się zaprezentowanie podwójnego koła zamachowego, które miało miejsce w 1985 roku. LuK to jeden z najlepszych producentów części samochodowych 

układu przeniesienia.

Kody OE OEM OEQ AM i zamienniki

Bezpłatny dobór części samochodowychhttps://autoczescizielonki.pl/bezplatny-dobor-czesci-samochodowych

W sklepie internetowym Auto Części Zielonki znajdziesz szeroki wybór części samochodowych LuK. Skorzystaj z wyszukiwarki części lub wybierz pojazd. W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.

facebook