check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 500zł gratis
FILTROWANIE TOWARÓW
Cena produktu:
Przelewy24
Części samochodowe INA

Części INA w AutoCzesciZielonki.pl

INA to niemiecka firma sławna przede wszystkim z produkcji znakomitych łożysk do samochodów. INA należy do Schaeffler Gruppe czyli koncernu skupiającego takie marki jak FAG czy LuK. W skład całej grupy wchodzi ponad 50 zakładów produkcyjnych, z czego fabryka w Schweinfurcie jest uważana za największą wytwórnię łożysk na świecie. INA to nie tylko łożyska, tej fantastycznej marki można również nabyć następujące podzespoły: rolki napinaczanapinacze paska klinowego czy popychacze zaworów.

Rolki Napinacze

Marka INA została założona w połowie XX wieku przez dr Georga Schaefflera. Pierwszy rozgłos przyszedł w 1952 roku, kiedy łożyska INA zostały zastosowane w kultowym Volkswagenie Garbusie. W latach 60. Otworzono fabrykę w Stanach Zjednoczonych. Do dnia dzisiejszego INA cieszy się znakomitą opinią i jest często wybierana przez kierowców na całym świecie.

Jak sprawdzić łożysko w kole

Bezpłatny dobór części samochodowych

W sklepie internetowym Auto Części Zielonki znajdziesz szeroki wybór części samochodowych INA. Skorzystaj z wyszukiwarki części lub wybierz pojazd. W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.