check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis
  1. Strona główna
  2. Bosch
Powrót

Części samochodowe Bosch

Bosch w AutoCzesciZielonki

Bosch to niemiecka firma produkująca części motoryzacyjne, ale nie tylko. Jest to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek na światowym rynku. Oprócz części samochodowych Bosch zajmuje się branżą przemysłową, użytkową oraz wyposażeniem budynków. Przedsiębiorstwo słynie z auto części: układu hamulcowego, świec żarowych i zapłonowych, wycieraczek, akumulatorów czy filtrów. Wybierając produkty Bosch stawiasz na wysoką jakość i doskonałe wykonanie.

Wycieraczki Akumulatory Filtry

Firma została założona w XIX wieku, a dokładnie w 1886 roku w Stuttgarcie przez Roberta Boscha. Początki to głównie branża elektroniczna oraz elektryczna, jednak szybko podjęto decyzję o skoncentrowaniu się na produkcji auto części, co było strzałem w dziesiątkę. Lata 70. XX wieku to moment w którym Bosch stał się liderem rynku motoryzacyjnego w produkcji części samochodowych. Od tego czasu firma cieszy się niesłabnącą popularnością w każdym zakątku świata.

Bezpłatny dobór części samochodowych

Pióra wycieraczek 

Zestawy wycieraczek

W sklepie internetowym Auto Części Zielonki znajdziesz szeroki wybór części samochodowych Bosch. Skorzystaj z wyszukiwarki części lub wybierz pojazd. W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.

facebook