check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis
  1. Strona główna
  2. Marki samochodów
  3. Części ALFA ROMEO - katalog części ALFA ROMEO
Powrót
Wybierz model

Części samochodowe do ALFA ROMEO

Poszukujesz części motoryzacyjnych do swojej Alfy Romeo? Wybierz model i sprawdź naszą bogatą ofertę:

Auta marki Alfa Romeo

Włoski producent samochodów, który specjalizuje się w tej branży od 1910 roku. Marka w trakcie swojej historii zrewolucjonizowała motoryzację i to nie tylko włoską, lecz europejską. W 1986 roku Alfa Romeo została sprzedana koncernowi Fiata z Turynu. Od tamtego momentu gigant motoryzacji mocno się skupia na produkcji samochodów osobowych, sportowych, dostawczych oraz sportowych. Pomimo wielu przeszkód na rynku i bardzo dużej konkurencji, Alfa Romeo posiada swoje własne linie technologiczne, które pozwalają marce skutecznie konkurować z rywalami. Ostatnie modele samochodów bez problemu zdały wszelakie testy bezpieczeństwa i zwłaszcza w Europie środkowej Alfa Romeo jest doceniana za charakterystyczny dźwięk silnika oraz aerodynamikę, którą to większość modeli się wyróżnia.

Części do samochodów włoskich

Alfa Romeo - zakochasz się!

W opiniach kierowców przeważa poczucie, iż Alfę Romeo można pokochać albo znienawidzić. Ma to związek z charakterystyką samochodów, których dźwięk silnika oraz ogólne wrażenia z jazdy mocno się różnią od aut niemieckich, francuskich a nawet amerykańskich. "Alfę" prowadzi się komfortowo, zaś zachowanie silnika w momencie "gazowania" przypomina słynne sceny z filmów o tematyce aut sportowych, kiedy to w momencie startu pojazd niemal zrywa asfalt. 
Alfy Romeo to wdzięczne samochody, które wbrew pozorom nie są drogie w utrzymaniu. Choć z reguły spotykamy modele z wysokoprężnymi silnikami diesla, również jednostki benzynowe są chętnie nabywane. Warto dodać, iż spalanie nowych modeli Alfa Romeo jest porównywalne do innych samochodów koncernu Fiat. Modele z silnikiem diesla palą do 7 litrów oleju napędowego, zaś jednostki benzynowe "zamykają" się w sześciu litrach. To bardzo ekonomiczne samochody
Decydując się na zakup Alfy Romeo trzeba mieć na uwadze ich specyfikę. To doprawdy te samochody, które rozkochują kierowcę w momencie uruchomienia silnika.

facebook