check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis
  1. Strona główna
  2. Marki samochodów
  3. Części SEAT - katalog części SEAT
Powrót
Wybierz model

Części samochodowe do SEAT

Poszukujesz części motoryzacyjnych do swojego Seata? Wybierz model i sprawdź naszą bogatą ofertę:


Kilka zdań o autach Seat

Firma Seat, czyli Sociedad Espanola de Automoviles de Turismo została założona w 1950 roku. Może poszczycić się ona bardzo wyrazistym wizerunkiem, dobrze opracowaną strategią oraz szeregiem różnych modeli cenionych na rynku dzięki swojej nowoczesności i unikalnemu wzornictwu oraz wysokiej jakości części samochodowych. Opracowany w Centrum Technicznym Martorell model IBE stanowi przedsmak tego, w jakim kierunku następuje postęp w branży motoryzacyjnej i jak będą wyglądać samochody w erze napędu elektrycznego. Marka stawia sobie za misję realizowanie szerokiego spektrum życzeń klientów i oferuje samochody o rozpoznawalnej sylwetce, sportowym wizerunku, które wyposażone są w nowoczesne i innowacyjne rozwiązania techniczne. Stosunek wartości do ceny jest niezwykle korzystny.

Seat to przyszłość, teraźniejszość i przeszłość

Doświadczenie zbierane latami obfituje skonsolidowaną ofertą, która jest gwarancją sukcesu. Seat zdobywa z upływem czasu coraz większą renomę i oferuje szeroką gamę modeli, które wyróżniają się na rynku silnym i nowoczesnym wizerunkiem o wyraźnie śródziemnomorskim rodowodzie, a także dobrej jakości częściami samochodowymi do Seata. Marka korzysta z inwestycji w badania i rozwój, które to dają dostęp do najnowszych technologii. Firma dzięki swojej rozległej sieci dystrybucji zwiększa swoją ekspansję na europejskim rynku i w ostatnich latach notuje znaczne efekty w tym obszarze. Nie zawsze jednak wszystko działało tak dobrze, jak obecnie. Tuż po zakończeniu wojny krajowy park pojazdów znajdował się w bardzo złym stanie. Nie było żadnej działającej fabryki, a potrzeby transportowe ludzi zapewniały w bardzo nikłym stopniu motocykle i mikrosamochody wyposażone w silniki motocyklowe. Projekt SEAT nabrał kształtu w 1948 roku i stał się wspólną inicjatywą hiszpańskiego rządu oraz grupy prywatnych inwestorów. Nawiązano kontakty z zagranicznymi producentami, co zaowocowało podpisaniem umowy z Fiatem. Tak właśnie rozpoczęła się historia firmy, która obecnie rośnie w siłę i notuje najlepszą sprzedaż od wielu lat.

Kupuj online części samochodowe filtr oleju, filtr kabinowy węglowy, sprzęgła, sprężyny, zestawy rozrządu, przeguby napędowe, sworznie wahaczy, tuleje i piasty koła, aby bezpiecznie i komfortowo poruszać się swoim pojazdem.

Posiadasz warsztat i nie tylko, napisz mamy dla Ciebie indywidualną ofertę. Ekspresowa dostawa. Wyszukiwanie części po VIN. Pewnie i bezbłędnie.

facebook