check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis
  1. Strona główna
  2. Marki samochodów
  3. Części JEEP - katalog części JEEP
Powrót
Wybierz model

Części samochodowe do JEEP

Poszukujesz części motoryzacyjnych do swojego Jeepa? Wybierz model i sprawdź naszą bogatą ofertę:


O marce Jeep

Fabryka pojazdów założona w Ohio w roku 1941. Firma od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji aut terenowych i do dzisiaj zaskakuje innowacją z jaką podchodzi do kolejnych modeli samochodów. Jeep zaczął być szerzej znany po drugiej Wojnie Światowej, choć w jej trakcie miał spory udział w walce lądowej. Jako, że wielkogabarytowe pojazdy były na wojnie potrzebne, Jeep musiał w latach 1944-1945 wyprodukować ponad 20 000 pojazdów dedykowanych siłom lądowym Stanów Zjednoczonych.

Części do samochodów amerykańskich

Jeep, czyli z czym to się je

Samochody marki Jeep nie są dla każdego. To pojazdy o sporych silnikach, zazwyczaj benzynowych. Ich rolą jest sprawianie komfortowej jazdy oraz pokonywanie wzniesień. Najczęściej do zakupu Jeepa przyznają się myśliwi oraz osoby zamieszkujące tereny zalesione. Potrzebują oni mocnych samochodów, sporych rozmiarów i z napędem na cztery koła. Jeep konkuruje obecnie tylko z samym sobą, bowiem nie ma na świecie tak wypromowanej i broniącej swojej marki wynikami firmy na świecie.

Charakterystyka samochodów

Jeep posiada silnik o pojemności od 2000 do 5000 ccm. Dostępne są również modele dedykowane o całkowicie odmiennej pojemności. Cechą charakterystyczną Jeepów jest wykończenie wnętrz. Nowoczesne modele ani trochę nie przypominają klasyków, choć z wyglądu mogą być podobne. Na uwagę zasługuje spalanie. Przemieszczając się typowo, auto może spalić do 10 litrów benzyny. W przypadku jazdy po wertepach ze wsparciem wszystkich czterech kół (4x4) spalanie może przekroczyć nawet 18 litrów na sto kilometrów.

Ile kosztują części do Jeepa?

Auto części Jeep kosztują sporo, ponieważ mowa o samochodach dedykowanych jeździe w niesprzyjających warunkach. Poważne naprawy będą konieczne tylko w przypadku kolizji lub wypadku. Będą one drogie, ponieważ trudno o zamienniki do samochodów marki Jeep. Nawet producent w trosce o swoich klientów wyraźnie podkreśla, że samochód może posiadać zamienniki, ale tylko części oryginalne będą mogły przetrwać tyle, ile zazwyczaj wynosi żywotność najbardziej eksploatowanych podzespołów. 
Jeep to klasa sama w sobie i absolutny numer jeden pośród samochodów terenowych. Trudno o lepszy wybór wykonując profesję myśliwego lub mieszkając w górach.

Kupuj online części samochodowe filtr oleju, filtr kabinowy węglowy, sprzęgła, sprężyny, zestawy rozrządu, przeguby napędowe, sworznie wahaczy, tuleje i piasty koła, aby bezpiecznie i komfortowo poruszać się swoim pojazdem.

Posiadasz warsztat i nie tylko, napisz mamy dla Ciebie indywidualną ofertę. Ekspresowa dostawa. Wyszukiwanie części po VIN. Pewnie i bezbłędnie.

facebook