check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis
  1. Strona główna
  2. Marki samochodów
  3. Części JAGUAR - katalog części JAGUAR
Powrót
Wybierz model

Części samochodowe do JAGUAR

Poszukujesz części motoryzacyjnych do swojego Jaguara? Wybierz model i sprawdź naszą bogatą ofertę:


Marka aut Jaguar

Brytyjski koncern samochodów luksusowych, który istnieje od 1922 roku. Został założony przez Ratana Tatę, która posiadał również drugą firmę o nazwie Tata. W chwili obecnej to Tata jest producentem Jaguarów oraz innych samochodów.

Jaguar - drapieżny, ale bezpieczny

Samochody marki Jaguar należą do najbardziej luksusowych pojazdów na świecie. Brytyjski producent stawia ponad wszystko dopracowanie silnika oraz wnętrza pojazdów. Najtańsze modele Jaguarów zaczynają się od 50 tysięcy funtów, co jest i tak promocją, gdyby porównać te ceny do apanaży, jakie musieli płacić Anglicy jeszcze dwie dekady temu. 
Jaguary to bardzo drapieżne samochody i nie o ich nazwę nam tutaj chodzi. Silniki benzynowe uznawane są za lepsze od Ferrari, ponieważ Jaguary przy podobnych gabarytach co konkurenci potrafią osiągać lepsze wyniki w testach. Skoro o testach mowa, nie wolno zapominać o testach Crash (Euro Crash), które Jaguary zdają zawsze na pięć gwiazdek. Samochody od lat osiemdziesiątych były dopracowywane pod kątem awaryjnego hamowania z udziałem komputera pokładowego, a dzisiaj są w stanie uniknąć kolizji nawet przy sporej prędkości i zaśnięciu kierowcy. Tylko najnowszy model Mercedesa S-klasy jest pod tym względem bardziej dopracowany.

Jak drogi w utrzymaniu?

Nie oszukujmy się - Jaguar to samochód dla osób o dosyć pokaźnym majątku. Auto części Jaguar należą do drogich, ale trudno się temu dziwić, skoro auto psuje się zazwyczaj w wyniku wypadku. Tutaj też mamy ciekawą historię, bowiem karoseria Jaguara została zaprojektowana tak, aby siła zgniotu kończyła się nie na silniku, ale chłodnicy, która jest dodatkowo wzmacniana
Jaguar - potężny i drapieżny samochód o doskonałych statystykach. Choć drogi w zakupie, niekoniecznie taki sam w utrzymaniu. Naszym zdaniem to jeden z najbardziej prestiżowych pojazdów, na które mogą sobie pozwolić osoby o wysokim statusie społecznym.

Kupuj online części samochodowe filtr oleju, filtr kabinowy węglowy, sprzęgła, sprężyny, zestawy rozrządu, przeguby napędowe, sworznie wahaczy, tuleje i piasty koła, aby bezpiecznie i komfortowo poruszać się swoim pojazdem.

Posiadasz warsztat i nie tylko, napisz mamy dla Ciebie indywidualną ofertę. Ekspresowa dostawa. Wyszukiwanie części po VIN. Pewnie i bezbłędnie.

facebook