check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis
  1. Strona główna
  2. Marki samochodów
  3. Części HONDA - katalog części HONDA
Powrót
Wybierz model

Części samochodowe do HONDA

Poszukujesz części motoryzacyjnych do swojej Hondy? Wybierz model i sprawdź naszą bogatą ofertę:


Marka samochodów Honda

Japoński producent samochodów, który od 1948 roku specjalizuje się w produkcji nie tylko pojazdów, ale głównie silników. Historia Hondy to materiał na świetny thriller. Firma musiała stawić czoła wielu kryzysom, w tym również represje związane z II Wojną Światową. Dzisiaj samochody marki Honda uznawane są za najbardziej dopracowane, ponieważ nawet modele mające powyżej 20 lat rzadko się psują, zaś koszt ich naprawy uznawany jest za relatywnie niski. Honda to ponad 180 000 pracowników, miliony wyprodukowanych silników oraz blisko 40% rynku motoryzacyjnego w Azji.

Części do samochodów japońskich

Charakterystyka samochodów

Samochody Honda możemy podzielić w zasadzie na dwa rodzaje: amerykańskie oraz europejsko - azjatyckie. Modele produkowane dla USA są nieco dłuższe i widać to wyraźnie na przykładzie Hondy Accord. Ma ona o kilkadziesiąt centymetrów dłuższą karoserię, co wpływa na aerodynamikę samochodu i jego przyspieszenie. W tych pojazdach rzadko znajduje się silniki o pojemności mniejszej, jak 1996 ccm. Samochody produkowane dla Japończyków oraz Europejczyków są standardowe. Honda nie kopiuje konstrukcji podwozia, a od początku istnienia bazuje na autorskiej technologii.

Czym wyróżnia się marka?

Przede wszystkim kulturą pracy silnika. Modele, nawet te o wysokiej pojemności pracują cicho, stabilnie oraz wydajnie. Świetnie widać to na przykładzie silników 1.6 - 2.0. Pomimo ponad 50 konii mechanicznych różnicy, trudno o jakąkolwiek zmianę w "buczeniu". To efekt świetnie dopracowanych jednostek, które są szczelne i nawet w przypadku wysokiej temperatury, ani trochę nie zmieniają kultury pracy. Zima, lato, wiosna czy jesień - Honda zawsze zachowuje się tak samo. To cecha, której mogą jej pozazdrościć inne koncerny.

Auto części Honda

Samochody Hondy nie są drogie w naprawie. Ich podzespoły kosztują sporo, ale nie tak dużo jak Audi czy Mercedes-Benz. Kierowcy rzadko narzekają na problemy z silnikiem, bo nie jest on sterowany tylko komputerowo. W przypadku awarii najcenniejszych podzespołów bazowych ich wymiana nie będzie wielkim wydatkiem. 
Samochody marki Honda to klasa sama w sobie. Trudno się temu dziwić, wszak to największy i najlepszy producent silników.

Kupuj online części samochodowe filtr oleju, filtr kabinowy węglowy, sprzęgła, sprężyny, zestawy rozrządu, przeguby napędowe, sworznie wahaczy, tuleje i piasty koła, aby bezpiecznie i komfortowo poruszać się swoim pojazdem.

Posiadasz warsztat i nie tylko, napisz mamy dla Ciebie indywidualną ofertę. Ekspresowa dostawa. Wyszukiwanie części po VIN. Pewnie i bezbłędnie.

facebook