Auto Części Zielonki - Opineo

Części samochodowe Lemforder

Informacja rabatowa

Lemforder to niemiecki producent kojarzony głównie z elementami zawieszenia w samochodach osobowych. Marka należy do koncernu ZF Group, który skupia także takie firmy jak Sachs czy TRW. Podzespoły Lemforder znajdują zastosowanie na pierwszy montaż w autach marek: Mercedes-Benz, Audi, BMW czy Lamborghini. Jako najbardziej znane części samochodowe należy wymienić: łączniki stabilizatora, wahacze oraz jego części – sworznie i  tuleje.

Lemforder został założony w 1947 roku, jako rodzinna firma. Przedsiębiorstwo zyskało rozgłos dzięki bardzo wysokiej jakości wytwarzanych auto części, co pozwoliło na początku drugiej połowy XX wieku na międzynarodową ekspansję. W latach 80. Lemforderem zainteresował się ZF Group, aby w 2003 roku całkowicie go przejąć. Marka nieprzerwanie jest jednym z najlepszych producentów elementów zawieszenia, którą codziennie wybierają tysiące na całym świecie.

W sklepie internetowym Auto Części Zielonki znajdziesz szeroki wybór części samochodowych Lemforder. Skorzystaj z wyszukiwarki części lub wybierz pojazd. W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.