Auto Części Zielonki - Opineo

Części samochodowe Filtron

Informacja rabatowa

Filtron to polskie przedsiębiorstwo produkujące wszelakie filtry samochodowe. Firma jest doskonale znana na świecie jako producent wysokiej jakości podzespołów. Wiele marek samochodów zaufało naszej rodzimej spółce montując ich filtry w seryjnych modelach, są to m. in. Mercedes-Benz, Aston Martin, Volkswagen czy Ford. Na asortyment Filtrona składa się ponad 2 tysiące różnych filtrów, co robi ogromne wrażenie, jednocześnie zapewniając zapotrzebowanie do większości modeli jeżdżących po drogach.

Filtron jest młodym przedsiębiorstwem, ponieważ został założony w 1982 roku. Przemyślana strategia działania pozwoliła spółce na zdobycie szerokiego zasięgu działania, a wstąpienie do koncernu Affinia Group umocniło jej pozycję. Dalsze lata to ciągły rozwój m. in. produkcji za wschodnią granicą na Ukrainie oraz magazynu i biur handlowych w Rosji. Marka Filtron zawsze kojarzy się ze znakomitą jakością oraz niewygórowaną ceną, stąd tak wielu jej zwolenników.

W sklepie internetowym Auto Części Zielonki znajdziesz szeroki wybór części samochodowych Filtron. Skorzystaj z wyszukiwarki części lub wybierz pojazd. W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.