Auto Części Zielonki - Opineo

Części samochodowe Febi Bilstein

Informacja rabatowa

Febi Bilstein to niemieckie przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji bardzo szerokiej gamy części zamiennych na rynku motoryzacyjnym – w portfolio znajduje się ponad 20 tysięcy podzespołów. Firma obecna jest w większości krajów na świecie. Na wyróżnienie zasługują następujące auto części: elementy układu zawieszenia, hamulcowego, kierowniczego czy silnika.

Febi Bilstein to jedna z najstarszych firm na rynku motoryzacyjnym – została założona w 1844 roku. Początkowa oferta była skierowana do branży hutniczej, jednak w późniejszym czasie zdecydowano się na produkcję części samochodowych. Od tego czasu gama oferowanych podzespołów systematycznie się powiększa, a Febi zyskuje coraz więcej zwolenników ze względu na niewygórowaną cenę w stosunku do jakości.

W sklepie internetowym Auto Części Zielonki znajdziesz szeroki wybór części samochodowych Febi Bilstein. Skorzystaj z wyszukiwarki części lub wybierz pojazd. W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.