Auto Części Zielonki - Opineo

Części samochodowe ATE

Informacja rabatowa

ATE to niemiecka firma produkująca głównie części do układu hamulcowego. Podzespoły tej marki często trafiają na pierwszy montaż do wielu znanych i lubianych marek samochodów. Hamulce ATE są uważane za jedne z najlepszych na rynku i znajdują na co dzień wielu nabywców, którzy chcą się cieszyć wysokim stosunkiem jakości do ceny oraz niezawodnością. ATE to lider produkcji części samochodowych takich jak: tarcze, klocki, szczęki, bębny oraz zaciski hamulcowe.

Firma posiada wieloletnią tradycję – została założona w 1906 roku przez niemieckiego biznesmena Alfreda Tevesa. ATE opatentowała hamulce hydrauliczne, które w 1930 roku sprzedawała do większości samochodów z rodzimego rynku motoryzacyjnego. W 1956 zaprezentowano hamulce tarczowe. Do dnia dzisiejszego ATE pozostaje najbardziej rozpoznawalną marką wśród producentów układów hamulcowych.

W sklepie internetowym Auto Części Zielonki znajdziesz szeroki wybór części samochodowych ATE. Skorzystaj z wyszukiwarki części lub wybierz pojazd. W razie problemów skontaktuj się w nami mailowo sklep@autoczescizielonki.pl lub telefonicznie 12 415 20 64; 698 870 592.