check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis
  1. Strona główna
  2. Marki samochodów
  3. CHRYSLER
  4. Części CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS)
Powrót
Wybierz typ silnika

Części samochodowe do CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS)

Chrysler Voyager trzeciej generacji jest uznawany przede wszystkim za samochód rodzinny. Wspomniany samochód osobowy typu minivan klasy średniej jest produktem amerykańskim.

Historia samochodu osobowego Chrysler Voyager

Pierwszy samochód marki Chrysler Voyager pojawił się na rynku już w 1988 roku. Jego produkcja trwała nieprzerwanie aż do 2016 roku. Następnie po trzech latach przerwy, w 2019 roku, Chrysler Voyager powrócił jako model szóstej generacji.

Chrysler Voyager III – charakterystyka modelu

Jeśli chodzi o model trzeciej generacji, to wprowadzony on został w roku 1995. Cechą charakterystyczną tego samochodu osobowego jest przede wszystkim przestronne wnętrze. W porównaniu do modeli wcześniejszych generacji wyposażony on został w większe nadwozie oraz w zaprojektowany od podstaw kokpit. Występuje on w dwóch wersjach, zarówno 4-drzwiowej, jak i 5-drzwiowej. Dostępne są również trzy wersje różniące się skrzynią biegów: 5-biegowa manualna oraz 3 i 4-biegowa automatyczna.

Chrysler Voyager III występuje w pięciu różnych wersjach silnikowych. Są to silniki benzynowe o następujących pojemnościach: 2.4 l, 2.5 l, 3.0 l, 3.3 l, oraz 3.8 l. Największą popularnością cieszył się model czterocylindrowy o pojemności silnika 2.4 l oraz mocy 150 KM, a także sześciocylindrowy o pojemności 3.3 l i mocy 158 KM. Na uwagę zasługuje także czterocylindrowy model o pojemności 2.5 l i mocy 116 KM.

Chrysler Voyager III i jego główne zalety

Niewątpliwie największą zaletą tego modelu jest jego obszerne wnętrze. Dzięki temu idealnie sprawdza się on w trakcie rodzinnych wyjazdów oraz podróży z paczką znajomych. W jego wnętrzu bez problemu może się bowiem zmieścić nawet 8 osób. Ze względu na dużą przestronność możliwy jest również  bezproblemowy przewóz dużych ładunków. Ponadto odpowiednia eksploatacja tego modelu pozwala mu wytrzymać przebieg kilkuset tysięcy kilometrów. Dodatkowo Chrysler Voyager III generacji uważany jest za mało awaryjny samochód osobowy.

facebook