check us
Szybka
dostawa
14 dni
na zwrot
dostawa
od 299zł gratis
Wybierz typ silnika

Części samochodowe do CHRYSLER STRATUS

Chrysler Stratus to samochód osobowy należący do klasy wyższej średniej. Charakteryzuje się on bardzo estetycznym wyglądem, dlatego też podbił on w latach swojej produkcji amerykański rynek.

Chrysler Stratus oraz jego historia

Chrysler Stratus został po raz pierwszy zaprezentowany na rynku amerykańskim w 1995 roku. Produkcja modelu pierwszej generacji trwała nieprzerwanie do roku 2000. Chrysler Stratus drugiej generacji ukazał się zaś w 2001 roku i był produkowany do roku 2006.

Chrysler Stratus II – dane techniczne

Chrysler Stratus drugiej generacji produkowany był w wersji 4-drzwiowego sedana. Pozwalał on więc na standardowy transport 5 osób. Maksymalna moc opisywanego modelu może wynosić (w zależności od jego wersji): 132 KM, 152 KM, lub 203 KM. Chrysler Stratus wyposażony został w silnik benzynowy posiadający 6 cylindrów. Silnik ten posiada pojemność 2.7 litra. W modelu tym wykorzystano napęd przedni. Opisywany samochód osobowy produkowany był ze skrzynią biegów w postaci 4-biegowego automatu lub 5-stopniowej przekładni manualnej.

Chrysler Stratus – komfort jazdy oraz inne zalety

Mimo swoich niewielkich rozmiarów, wewnątrz opisywanego samochodu osobowego znajduje się w zupełności wystarczająca ilość przestrzeni. Dzięki temu zachowany jest wysoki komfort jazdy zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Dużą, ogromną zaletą tego pojazdu jest również jego dość nietypowy wygląd. Ponadto samochód ten charakteryzuje stosunkowo mała awaryjność. W razie ewentualnych awarii na rynku w łatwy sposób znaleźć można wszystkie niezbędne części do opisywanego modelu. Samochód ten jest również bardzo dobrze oceniany przez jego użytkowników.

facebook